Provozní řád

  1. Před vstupem do herny se přezujte a odložte si bundy na věšák. Doporučujeme nenechávat si na chodbě žádné cennosti.

  2. Při vstupu do herny zapíše rodič (případně jiný dospělý doprovod dítěte) své jméno do deníku a zaplatí příspěvek 20 Kč/rodina do připravené kasičky . Příspěvky budou použity na provoz centra a na obnovu vybavení.

  3. Odpovědnost za své dítě/děti nese dospělý doprovod po celou dobu pobytu v RC Žaltmánek, tzn. odpovídá za zdraví, bezpečnost a chování k ostatním dětem.

  4. Prosíme, abyste centrum nenavštěvovali v případě, že vy nebo vaše dítě trpí infekčním onemocněním. Nechceme, aby se centrum stalo místem nakažlivých nemocí. Pokud služební maminka uvidí zjevné příznaky nakažlivých nemocí, požádá vás, abyste centrum opustili.

  5. Prosíme o ohleduplnost při zacházení s hračkami, nábytkem a dalším vybavením rodinného centra. Pokud dojde k rozbití nějaké hračky nebo k poškození vybavení, nahlaste to neprodleně služební mamince a to i v případě, najdete-li hračku již rozbitou.

  6. V kuchyňském koutku je k dispozici rychlovarná konvice, presovač, mikrovlnka, lednice, káva a čaj. Všechny spotřebiče, které použijete, vždy vypněte a použité nádobí prosím odložte na určené místo.

  7. Ke konzumaci potravin a nápojů je určen prostor u velkého stolu či malého stolečku v herně. Nenechávejte prosím děti běhat s jídlem a pitím po herně – jednak z důvodu bezpečnosti a jednak kvůli případnému znečištění. Pozor, nikdy nenechávejte horké nápoje bez dozoru! Udržujte prosím vždy pořádek a uklízejte po sobě i svých dětech.

  8. Toalety udržujte prosím v čistotě. Pro děti můžete využít i připravený nočník, po použití jej prosím vymyjte dezinfekčním roztokem a vytřete papírovou utěrkou.

  9. V prostorách rodinného centra je během provozu zakázáno kouřit, užívat návykové látky a alkohol.

  10. V případě jakýchkoliv dotazů či připomínek kontaktujte služební maminku, případně pište do sešitu k tomu určenému.